KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13073534

nr 1307 3534

Etsning

Oidentifierad konstnär. Kvinnor. Signerad, numrerad 22/25. Motivet: 37x28 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 17 februari 2020
kl 19:50:10

13/2 19:45:23 1      300 kr
14/2 15:25:15 2      Vinnande bud