nr 1307 3534
Etsning
Oidentifierad konstnär. Kvinnor. Signerad, numrerad 22/25. Motivet: 37x28 cm
| Utrop: |
600 kr |
| Såld: |
350 kr |
måndag 17 februari 2020 kl 19:50:10
| Tid |
Kund |
Bud |
13/2 19:45:23
300 kr
14/2 15:25:15